Bi-Sonic 4C-230LS-T
FAN, LOW FLOW, 120MM, 230VAC; External Height: 120mm; External Width: 120mm; Depth: 38mm; Current Type: AC; Supply Vo...
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码4C-230LS-T